    Shredder  EGL22SRD30
  • Shredder  EGL22SRD30
  • Shredder  EGL22SRD30
  • Shredder  EGL22SRD30
  • Shredder  EGL22SRD30
  • Uitverkocht
    Shredder  EGL22SRD30
  • Shredder  EGL22SRD30
  • Shredder  EGL22SRD30
  • Shredder  EGL22SRD30
  • Shredder  EGL22SRD30
Shredder Unisex Groen Compleet skateboard
Niet op voorraad
Kleur cabbage
  • CABBAGE (gea0)
  • CABBAGE (gea0)
Maat 1sz
  • 1SZ
Niet op voorraad
Dit product is momenteel niet op voorraad.
Koop andere opties
Unisex Groen Compleet skateboard
Stijl EGL22SRD30 Kleurcode gea0
Kenmerken
  • Samenstelling: Mix van hout, metaal, polyurethaan en polyester
  • Deck van berkenhout: 30" x 9,7"
  • Lagers: ABEC 9 (608 2RS) lagers
  • Truck: PJT truck
  • Wielbasis: 18,5" - wielbasis
  • Andere kenmerken: Gegoten wielen van polyurethaan 69 x 55 mm
  • Griptape
  • Riser pad 1 x 3 mm
Samenstelling
43,18% hout, 30,57% metaal, 19,34% polyurethaan, 6,91 polyester