    Lift 10" - Surfboard Leash for Men  EGL20LLT10
  • Uitverkocht
Lift 10" - Surfboard Leash voor Heren Heren Zwart Surfboard Leash
Niet op voorraad
Kleur black
  • BLACK (kvj0)
  • BLACK (kvj0)
Maat 1sz
  • 1SZ
Niet op voorraad
Dit product is momenteel niet op voorraad.
Koop andere opties
Heren Zwart Surfboard Leash
Stijl EGL20LLT10 Kleurcode kvj0
Kenmerken
  • Lengte: 10”
  • Doorsnede koord: 8 mm
  • Band van hypalon neopreen
  • Geschikt voor golven van 1-10 ft
Samenstelling
80% polyurethaan, 10% neopreen, 5% polyester, 3% nylon, 1% roestvrij staal, 1% PVC